Jaké programové vybavení Xbox One nabízí?

Váš nový Xbox One vám kromě parádních her nabízí i spoustu dalších užitečných aplikací, které výrazně rozšiřují možnosti jeho využití. Některé z nich si tady představíme.

Xbox Fitness

Díky této aplikaci nemusíte chodit do posilovny mezi cizí lidi, nebo si platit drahého soukromého trenéra. Budete mít totiž ty nejlepší trenéry na světě přímo u sebe doma. Váš Xbox One ve spolupráci s technologií Kinect po chvilce cvičení vyhodnotí vaši formu, dohlíží na váš srdeční tep a zvolí pro vás optimální cvičení. Můžete si zvolit z mnoha cvičebních programů, z nichž každý má své specifické zaměření. Chcete být silnější a rychlejší? Xbox Fitness vám pomůže! Chcete zhubnout nebo vyrýsovat problematické partie? Opět se na něj můžete spolehnout! Během cvičení kontroluje to jak namáháte které svaly a na základě toho upravuje další trénink pro maximální efektivitu.

 

 

Skype pro Xbox One

Xbox One se také dočkal speciálně upravené verze populárního komunikátoru Skype. Ten vám zajistí možnost kontaktu se svou rodinou a přáteli skrze televizní obrazovku. Dokáže nejen skupinové videohovory, ale kamera technologie Kinect zajistí širokúhlé snímání obrazu. To znamená, že v záběru může být celá rodina a není nutné se u televizoru nijak mačkat. Samozřejmostí je pak ovládání Skype za pomoci hlasu a gest! Všechny standardní funkce aplikace které znáte z počítačů nebo mobilních zařízení jako jsou rychlé zprávy a videohovory jsou pochopitelně zachovány. Příjemnou zprávou je, že si nemusíte registrovat nový Skype účet, ale můžete využít ten stávající. Po prvotním přihlášení vás již systém rozezná na základě snímaní vašeho obličeje. Můžete si také nastavit zda vás může aplikace přerušit telefonátem od někoho z rodiny pokud například hrajete nějakou hru.

 

 

Napište nám. Rádi se s vámi o Xbox One pobavíme.